Kerberos
První pražské
pet krematorium

V Krematoriu Kerberos se Vám dostane nejen možnosti se důstojně rozloučit s Vaším přítelem, ale také pochopení, soucítění a citlivého přístupu.

Vážení klienti,
Z důvodu aktuální nákazové situace v ČR jsme nuceni, pro ochranu nás všech, upravit podmínky provozu Prvního pražského pet krematoria Kerberos. Náš tým je relativně malý a tato preventivní opatření mají předejít uvalení možné karantény, které by znamenalo úplné omezení našich služeb. Doufáme, že naše stanovisko pochopíte a děkujeme za vaši spolupráci. Pevně věříme, že vzniklá situace nebude trvat dlouho a budete brzy moci využívat plnohodnotně všechny námi poskytované služby.

Před jakoukoliv vaší osobní návštěvou nás předem telefonicky kontaktujte na naší pohotovostni lince 733 739 000, která funguje non-stop!​

Minimalizujeme dobu osobního kontaktu. Pokud potřebujete naše služby, vždy nás prosím kontaktujte na naší pohotovostní telefonní lince 733 739 000, kde dohodneme vše potřebné, včetně sepsání objednávky a dohodneme způsob převzetí vašeho zvířátka.

Způsob platby a předání urny či památečních předmětů. Preferovaným způsobem platby je zaslání urničky poštou či DPD na dobírku, či bezhotovostní převod na základě vystavené faktury a následné odeslání. Pokud to není možné, lze provést platbu kartou při osobním vyzvednutí.

Hygienická opatření. Věříme, že v případě vašeho respiračního onemocnění, pobytu v ohnisku nákazy či karanténě nás o této situaci informujete abychom mohli vaše zvířátko bezpečně transportovat bez ohrožení zdraví našich zaměstnanců.

Za kolektiv zaměstnanců Prvního pražského krematoria Kerberos Ing. Vít Volhejn

5

Úžasných zaměstnanců

7000

spokojených klientů

7

let zkušeností

Jsme rodinná firma, která poskytuje kremační služby pro Vaše domácí mazlíčky. Vyplníte objednávku a my zařídíme zbytek, pro Vašeho mazlíčka si dojedeme k veterináři nebo k Vám domů, provedeme individuální kremaci a připravíme pro Vás urničku s popelem. V Krematoriu Kerberos si zakládáme na empatický přístup.

Jak naše služby fungují

1. Vyplníte objednávku

Objednávku kremace můžete vyplnit online a nebo nám zavoláte a my ji vyplníme za Vás.

2. Doprava + Individuální Kremace

My si pro Vašeho mazlíčka můžeme dojet přímo k veterináři nebo nám ho můžete předat u nás v kanceláři. Poté provedeme individuální kremaci.

3. Připravíme pro Vás urnu s popelem

Všechen popel Vašeho mazlíčka poté dáme do Urny s jménem Vašeho mazlíčka a číslem objednávky. 

4. Doprava Urny + Platba

Urnu Vám můžeme zaslat poštou a nebo si ji můžete vyzvednout v kanceláři. Platit můžete převodem, kartou nebo hotově.

Náš Cíl

Krematorium Kerberos od svého počátku mělo cíl poskytovat kremační služby důstojným a příjemným způsobem. Klademe důraz na trpělivou komunikaci s majiteli zemřelých zvířat, protože si uvědomujeme bolest, kterou každý prožívá, když mu jeho mazlíček umře. Proto oceníme, když nám dáte zpětnou vazbu a napíšete nám, jestli jste byli s našimi službami spokojeni a co byste navrhovali zlepšit.

Kerberos Tým
- od roku 2013 -

Proč si vybrat Krematorium Kerberos

Rodinná Firma

Naše firma vznikla jako typicky rodinná firma, která postupně roste a přitom si zachovává původní charakter. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Empatický Přístup

Pro nás je nejdůležitější citlivý přístup ke každému, kdo ztratil svého zvířecího kamaráda a pomoc v těchto chvílích. 

Zkušenosti

Již máme sedm let zkušeností a náš tým se téměř nemění, proto se na nás můžete spolehnout.

Co o nás říkají naši klienti

Skvělý empatický přístup a perfektní služby. Děkuji za to, že dnes tato možnost je a že jí zde poskytují na takové úrovni. Takové důstojné rozloučení v těžké chvíli alespoň nějak pomůže (nedala bych to bez toho). Mám i krásnou urničku a památeční skleněné srdíčko s popelem a zlatem. To jediné pozitivní, co se v situaci, kdy odejde zvířátko, dá zažít.

Miroslava Ziková

Tento týden jsem využila Vašich služeb, které jsem si vyhledala na internetu a chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za velmi citlivý a profesionální přístup, který mě velmi potěšil a psychicky pomohl. Vaše služby určitě budu doporučovat (a již jsem doporučila) svým "psím" kolegům a přátelům a byli velmi potěšeni, že taková služba je i v Praze.

Dáša Sedláčková

Moc vám děkuji za to, co a jak děláte. Bohužel jsem musela vaše služby využít 2x za 10 týdnů, ale v obou případech jste se o moje kočičky postarali naprosto nadstandardně, s důstojností a neuvěřitelně lidsky, byť se jednalo o zvířátka. Bez vás bych to vše zvládala o moc hůř. Opravdu jsem moc ráda, že jste a že teď mám svoje kočičky doma v krásných urničkách a mírní to bolest nad jejich odchodem.

Renata Šupinová

Dobrý den, děkujeme vám za váš vstřícný přístup u pohřbu našeho pejska Bedřiška. Byli jsme maximálně spokojeni vyhověli jste nám se vším včetně času a průběhu rozloučení.

rodina Javorských

Přečtěte si co o nás napsali v novinách

„Kremace? Důstojnější řešení než nechat pejska na veterině.

- Vít Volhejn

Urny a památeční předměty

Kerberos Krematorium

info@kerberos.name